Cesja szkody na pojeździe z OC sprawcy - co to jest?

#

Cesja szkody to odsprzedanie przez poszkodowanego prawa do dochodzenia dalszego odszkodowania od ubezpieczyciela OC pojazdu sprawcy wypadku.

Profesjonalna ocena - transparentne podejści

W Campter Odszkodowania oferujemy Ci transparentne podejście do współpracy - zaproponujemy Ci 2 rozwiązania Twojego problemu - szkody na pojeździe. Możesz zlecić nam sprawę na regularnych zasadach prowizji lub sprzedać szkodę na podstawie umowy cesji wierzytelności w stosunku do ubezpieczyciela. Decyzję podejmiesz na podstawie kompletu informacji jakich Ci udzielimy. Dzięki temu masz pewność, iż podjąłeś słuszną decyzję i wybrałeś korzystne dla siebie rozwiązanie.

Szybka transakcja sprzedaży - szybka dopłata do odszkodowania

Ideą usługi cesji szkody jest zapewnienie poszkodowanemu szybkiej dodatkowej płatności za rozliczoną wcześniej szkodę. Oznacza to, iż do cesji kwalifikowane są wyłącznie szkody częściowe, które zostały już zlikwidowane przez ubezpieczycieli (wypłacono odszkodowania), a poszkodowany wyczerpał drogę odwoławczą. Jest to uczciwe i proste podejście, ponieważ Klient uzyskuje płatność dodatkową, której wcześniej sam nie uzyskał. Poszkodowany odsprzedaje szkodę, nie ryzykując dalsza walką z ubezpieczycielem, nie ryzykuje kosztów oraz nie czeka. Pieniądze otrzymuje niedługo po zawarciu umowy.

Przewiń