Odkupujemy szkody z ubezpieczenia OC pojazdu do 3 lat wstecz!

Cesja szkód komunikacyjnych z ubezpieczenia OC - co to jest?

Jeżeli doznałeś szkody na pojeździe nie z własnej winy i uzyskałeś już odszkodowanie, możesz zgłosić się do nas po dalsze pieniądze. Nasz Zespół oceni Twoją szkodę i zaproponuje dodatkową wypłatę, którą otrzymasz w ciągu kilku dni. Oceniamy szkody na OC do 3 lat wstecz.

 • #

  Cesja szkody OC - co to jest?

  Cesja szkody jest umową cesji - odsprzedania wierzytelności, jaka przysługuje poszkodowanemu w kolizji lub wypadku w stosunku do ubezpieczyciela sprawcy wypadku.

  Zobacz
 • #

  Jak sprzedać szkodę na pojeździe?

  Szkodę na pojeździe sprzedawaj bez pośrednictwa giełd obrotu wierzytelności. Wówczas sprzedaż swoją szkodę w najkorzystniejszej cenie. Przed sprzedażą warto wyczerpać drogę odwoławczę oraz pozyskać od ubezpieczyciela wszelkie decyzje i kosztorysy.

  Zobacz
 • #

  Czy warto odsprzedać prawo do odszkodowania?

  Cesja szkody z OC jest opłacalna dla osób, które już zakończyły proces likwidacji swojej szkody. Prawo umożliwia odsprzedanie szkód mających miejsce do 3 lat wstecz. Dzięki sprzedaży szkody uzyskasz szybko dodatkowe środki za rozliczone już odszkodowania i wypadki.

  Zobacz
 • #

  Ile można uzyskać za sprzedaż szkody?

  Wysokość płatności zależy od wielkości Twojej szkody na pojeździe oraz wysokości niedopłaty ze strony ubezpieczyciela. Aby poznać wartość dopłaty najlepiej oddać sprawę do bezpłatnej analizy.

  Zobacz
 • #

  Jakie szkody są kupowane?

  Kupowane są szkody na pojazdach, gdzie nie doszło do szkód częściowych na pojeździe. Szkody z OC i AC pojazdu.

  Zobacz
 • #

  Czy cesja szkody jest legalna?

  Odsprzedanie przez poszkodowanego praw do dochodzenia odszkodowania za szkody na pojeździe osobom trzecim jest legalne. Odsprzedaż odbywa się na zasadzie umowy cesji wierzytelności, jaka przysługuje poszkodowanemu.

  Zobacz
 • #

  Kiedy otrzymam pieniądze ze sprzedaży szkody OC?

  Pieniądze ze sprzedaży szkody OC otrzymasz w ciągu kilku dni po zawarciu umowy sprzedaży szkody. Dowiesz się więcej na temat procedury w niniejszym artykule.

  Zobacz
Przewiń