CAMPTER: Skuteczna reprezentacja Klientów w walce o odszkodowania

#

Dochodzić odszkodowania po kolizji czy odsprzedać szkodę firmie?

Wielu poszkodowanych, którzy już otrzymali odszkodowanie za szkodę na pojeździe z OC sprawcy zastanawia się czy odsprzedanie prawa do dalszego dochodzenia odszkodowania jest zasadne. Otóż odpowiedzi na pytanie czy warto odsprzedać prawo do dochodzenia odszkodowania z OC sprawcy można udzielić dopiero po przeanalizowaniu sprawy i kosztorysów. Campter Odszkodowania jako jedna z nielicznych firm na rynku rzetelnie informuje Klienta, które rozwiązanie jest bardziej korzystne - zlecenie sprawy czy cesja szkody.

Jeżeli zależy Ci na szybkich pieniądzach - sprzedaj szkodę

Szkodę warto odsprzedać firmie jeżeli chcesz szybko uzyskać pieniądze za rozliczoną już wcześniej szkodę. Wówczas nie czekasz na efekty postępowania likwidacyjnego tylko otrzymujesz płatność w ciągu 7 dni od momentu zawarcia umowy cesji szkody.

Boisz się ryzyka i kosztów - sprzedaj szkodę

Cesji szkody OC warto dokonać również wtedy gdy nie chcesz ryzykować postępowania sądowego z ubezpieczycielem, nie stać Cię na pokrycie kosztów ani poniesienie ryzyka z tytułu prowadzonej sprawy w sądzie. Otrzymasz mniejsze pieniądze niż w sądzie ale bez ryzyka i czekania.

Twoja szkoda jest duża i stać się na ryzyko - zleć sprawę

Campter Odszkodowania może poprowadzić Twoją sprawę o odszkodowanie za zniszczony samochód na ustalonych warunkach. Wówczas zapłacisz tylko od sukcesu ustaloną umownie prowizję. Pamiętaj jednak, że ponosisz ryzyko i koszty postępowania. Jeżeli uzyskasz od nas informację, iż sprawa jest do wygrania - wówczas warto ryzykować!

Przewiń