CAMPTER Odszkodowania: Jasne zasady rozliczania cesji szkód

Kim jesteśmy?

Campter Odszkodowania to zespół profesjonalistów w dochodzeniu roszczeń osobowych i majątkowych, wypadków przy pracy i wypadków drogowych, szkód mających miejsce w Polsce oraz zagranicą, zespół polskich radców prawnych oraz zagranicznych adwokatów. Działamy na rynku odszkodowań już od 2007 r., wypracowaliśmy skuteczne metody walki o prawa poszkodowanych. W zasadnych przypadkach zawsze wstępujemy na drogę postępowania sądowego, pokrywając za Klientów koszty i ryzyko sądowe. Z nami zbudujesz partnerskie relacje w walce o odszkodowanie!

Czy warto zlecić sprawę lub sprzedać szkodę?

Campter Odszkodowania sprawy prowadzone są przez adwokatów z wieloletnim doświadczeniem w walce z ubezpieczycielami. Znamy praktyki towarzystw ubezpieczeniowych, znamy techniki zaniżań odszkodowań, którym skutecznie zapobiegamy. Dzięki naszemu zaangażowaniu i rozliczeniu odefektu masz pewność, iż Twoja sprawa zakończy się pozytywnie.

Wysokie stawki w odkupie szkody OC

Oferujemy atrakcyjne stawki odkupienia szkód komunikacyjnych - dla osób fizycznych i firm. U nas poznasz wartość swojej szkody, na bazie której wyliczamy wysookość dopłaty.

Obsługa firm transportowych i nauki jazdy

Jeżeli prowadzisz firmę transportową lub szkołę nauki jazdy możesz uzyskać jeszcze korzystniejsze warunki odkupu szkody lub jej poprowadzenia. Zapytaj o szczegóły.

Więcej o Campter Odszkodowania

Więcej informacji o firmie oraz całość oferty odnajdziesz na stronie www.campter.pl

Dołącz do grona Doradców Campter Odszkodowania

Jeżeli chcesz dołączyć do naszych Doradców Odszkodowawczych i pomagać innym w walce o odszkodowanie zapoznaj się z ofertą: www.campter24.pl

Przewiń