Obsługa i odkup szkód dla firm

#

Skuteczna reprezentacja klientów korporacyjnych w dochodzeniu roszczeń w kraju i za granicą

Jeżeli prowadzisz firmę transportową lub szkołę nauki jazdy, często spotykasz się ze szkodami na swoich pojazdach. Jeżeli masz trudności w samodzielnej likwidacji szkód na pojazdach, nie znasz procedur, borykasz się ze spraami sądowymi - skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę obsługi szkód w zakresie likwidacji przedsądowej i sądowej. Na podstawie ramowej umowy o współpracy otrzymasz profesjonalne usługi prawne w niskiej cenie prowizji.

Likwidacja szkód międzynarodowych

Campter Odszkodowania to nie tylko zespół polskich radców i adwokatów, ale również specjalistów z zakresu likwidacji szkód na pojazdach poza granicami kraju. Posiadamy pełnomocników sądowych w takich krajach jak Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Szwecja, Belgia, Norwegia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Ukraina. Nie działamy za pośrednictwem korespondentów i polskich ubezpieczycieli, a składamy roszczenia bezpośrednio u właściwego ubezpieczcyiela. Tak prowadzona procedura jest szybsza i skuteczniejsza, a nasi Klienci otrzymują szybko należne odszkodowania.

Cesja szkód flotowych

Właścicielom flot samochodów osobowych, dostawczych, TIR a także szkołom nauki jazdy oferujemy bardzo korzystne warunki odkupu rozliczonych już szkód. Zaproponujemy stawki adekwatne do ilości i jakości szkód, a płatność nastąpi w ciągu 7 dni od momentu zawarcia umowy.

Ofereta dla szkół nauki jazdy

Właściciele szkół nauki jazdy doznają licznych szkód na pojazdach zarobkowych, do jakich należą "L-ki". Do kolizji i wypadków dochodzi do z winy samych kursantów jak i z winy innych kierowców. Jako firma reprezentująca poszkodowanych jesteśmy w stanie poprowadzić każdą szkodę z OC sprawcy jak i AC właściciela L-ki. Poprzez unieruchomienie samochodu nauki jazdy dochodzi do wielu innych szkód, mianowicie:
1. Szkód osobowych
2. Utraty dochodu i zarobkowania ze względu na unieruchomienie pojazdu
3. Utratę kontrahentów i strat w wizerunku firmy
4. Kozty naprawy pojazdu.
W Campter Odszkodowania skutecznie wywalczymy dla Ciebie odszkodowania z tytułu poniesionych wyżej szkód.

Najczęstsze szkodyi problemy w likwidacji szkód w transporcie

Transport krajowy i międzynarodowy generuje również bardzo poważne ryzyko dla firm spedycyjnych. Dochodzi do szkód generujących wysokie koszty a niejednokrotnie kary umowne. Najczęstsze problemy z jakimi borykają się firmy transportowe to:
1. Długa i często nieskuteczna likwidacja szkód zagranicznych
2. Wysokie koszty przestoju pojazdów i naczep
3. Wysokie koszty naprawy pojazdów i naczep
4. Szkody na kierowcach
5. Zniszczenie ładunku
6. Strata kontraktów i wysokie kary umowne
7. Koszty parkingowe, holowania, ściągnięcia pojazdów do bazy
8. Koszty wynajmu pojazdu zastępczego
W Campter Odszkodowania walczymy o Twoje prawa i odzyskujemy wszystkie wymienione koszty i straty od ubezpieczycieli sprawców wypadków!

Organizacja pojazdu zastępczego

Na życzenie Klienta organizujemy również pojazd zastępczy, który ma zapewnić ciągłość świadczonych usług.

Przewiń